Odżywka do rzęs neuLash

CO TO?

neuLash to odżywka przeznaczona do pielęgnacji rzęs. Ma działanie wzmacniające i regeneracyjne. Produkt zamknięty jest w 3 ml buteleczce, która wystarcza na nieco ponad pięć miesięcy kuracji.

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE

Odżywka neuLash delikatnie podkręca rzęsy. Dzięki temu spojrzenie jest większe, a wykonanie makijażu oczu – ułatwione. Produkt zapewnia również nabłyszczenie i odżywienie. Rzęsy stają się ładniejsze, zdrowsze i mocniejsze. Widać to zwłaszcza podczas demakijażu – w trakcie kuracji wypada o wiele mniej rzęs niż przed jej rozpoczęciem. Niestety, wydłużenie i zagęszczenie rzęs jest niewielkie. Natomiast ostateczne efekty pojawiają się dopiero pod koniec kuracji. W dodatku po jej zakończeniu rezultaty szybko zanikają.

Dłuższymi i ładniejszymi rzęsami niestety nie nacieszycie się zbyt długo.

STOSOWANIE

Aplikacja odżywki do rzęs neuLash jest bardzo prosta. Wystarczy pędzelkiem namalować kreskę na górnej powiece. Aplikacja przypomina malowanie kreksi eyelinerem. Dla osób, które z makijażem oczu są za pan brat, będzie to czysta przyjemność. Zobaczycie, że nakładanie odżywki do rzęs neuLash trwa zaledwie parę sekund. Płyn nie spływa z powiek i natychmiast wchłania się. Nie ma chyba nic prostszego.

GDZIE KUPIĆ

Jak każda odżywka do rzęs, tak i neuLash dostępna jest w sklepach internetowych. Prawdopodobnie produkt można kupić również w gabinetach kosmetycznych. Jeżeli wyruszycie na poszukiwania odżywki do rzęs neuLash, na pewno ją znajdziecie.

CENA

Cena odżywki do rzęs neuLash jest jedną z większych w tym rankingu. Ale czy ten produkt rzeczywiście spełni wasze oczekiwania? Zdecydujcie same.

Plusy:

  • łatwa aplikacja
  • wzmacnia i regeneruje rzęs
  • lekko podkręca rzęsy
  • nabłyszcza i odżywia rzęsy

Minusy:

  • niewielkie wydłużenie i zagęszczenie
  • efekty po zakończeniu kuracji szybko zanikają
  • cena