Odżywka do rzęs RapidLash

CO TO?

RapidLash to taka odżywka, która pielęgnuje i rzęsy, i skórę powiek. Zawiera naturalne składniki, które oddziałują na kondycję i wygląd oprawy oczu. Jeżeli zależy ci na osiągnięciu wspaniałych rezultatów, musisz każdego wieczoru nakładać produkt.

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE

Pamiętaj, że tylko regularne stosowanie odżywki do rzęs RapidLash przyniesie zadowalające efekty. Przerwanie lub całkowite zaprzestanie aplikacji może doprowadzić do zaniku uzyskanych rezultatów. Odżywka do rzęs Rapidlash wydłuża i pogrubia rzęsy. Naturalne składniki dbają o ich kondycję i ogólny wygląd. Te same substancje pielęgnują również skórę wokól oczu i zapewniają przyjemność stosowania. W odżywce do rzęs RapidLash obok naturalnych składników znajdziemy również substancje zapachowe.

Na szczęście nie są aż tak bardzo wyczuwalne.

STOSOWANIE

Aplikacja odżywki do rzęs RapidLash jest bardzo prosta. Wystarczy pędzelkiem namalować kreskę wzdłuż linii rzęs. Odżywkę do rzęs Rapidlash należy używać co wieczór do momentu osiągnięcia pożądanych efektów. Potem aplikacje można przeprowadzać co dwa lub trzy dni dla podtrzymania rezultatów. Jedno opakowanie wystarcza na około pięciomiesięczną kurację. W jej trakcie powinnyście zobaczyć, jak wasze rzęsy rosną i pogrubiają się.

GDZIE KUPIĆ

Odżywka do rzęs RapidLash dostępna jest w Internecie i w perfumeriach. Jeżeli dobrze poszukasz, na produkt natrafisz w salonach kosmetycznych. Odżywka do rzęs RapidLash sprzedawana jest także przez mobilne kosmetyczki, czyli kosmetyczki dojeżdżające do klientek.

CENA

Cena odżywki do rzęs RapidLash nie jest wysoka. Niestety, producent nie przewiduje dodatkowych promocji. Pamiętaj też, że koszt produktu często mówi o jego jakości.

Plusy:

  • łatwy sposób aplikacji
  • zawiera naturalne substancje
  • opakowanie
  • cena
  • wydłuża i pogrubia rzęsy

Minusy:

  • tylko regularne stosowanie zapewnia efekty
  • zawiera substancje zapachowe