Odżywka do rzęs Lashcode

Odżywka do rzęs LashcodeCO TO?

Lashcode Eyelash Serum to bardzo dobra odżywka do rzęs. Warto po nią sięgnąć, gdy mamy problem z rzęsami. Jeśli są cienkie, krótkie lub wypadają w nadmiarze, zadba o nie od środka i przyspieszy ich wzrost. Sprawdź na własnej skórze, jak działa odżywka do rzęs Lashcode i ciesz się pięknymi rzęsami bez względu na porę dnia czy porę roku. Efekty zaskoczą się pozytywnie, bo zyskasz spojrzenie, o jakim marzyłaś!

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE

Lashcode to odżywka do rzęs o niepowtarzalnym składzie, dzięki któremu wzmacnia i regeneruje włoski już od pierwszego nałożenia. Wystarczą 2-3 tygodnie, żeby nadać oczom piękny wygląd. W zależności od indywidualnej podatności na składniki maksymalne efekty, jakie możemy osiągnąć, to dwukrotnie dłuższe, grubsze i gęstsze rzęsy. Odżywka do rzęs Lashcode jest niezastąpiona, jeśli chodzi o wydłużanie, zagęszczanie i regenerację rzęs. Daje piękne rzęsy bez zalotki, sztucznych rzęs i przedłużania. Co ciekawe, można stosować ją również na przedłużane rzęsy, aby wzmocnić je, zregenerować i wydłużyć. Po co? Aby dzięki Lashcode Eyelash Serum zrezygnować z takich zabiegów i mieć naturalne piękne, gęste rzęsy. To produkt niezastąpiony w kosmetyczce każdej kobiety, która nie jest zadowolona z wyglądu swoich rzęs i chce to zmienić.

STOSOWANIE

Lashcode Eyelash Serum nie sprawia żadnych problemów, jeśli chodzi o sposób użycia. Ma cienki, wygodny aplikator. Za jego sprawą łatwo nałożysz serum na linię rzęs i dostarczysz cenne składniki odżywcze do cebulek rzęs. Ważne jest tylko, aby produkt stosować codziennie i zgodnie z zamieszczonymi w ulotce wskazówkami. Najważniejszy jest demakijaż, który trzeba wykonać, zanim odżywka do rzęs Lashcode trafi na powieki. Całość nie zajmuje dłużej niż 2-3 minuty. To czas, który warto poświęcić każdego dnia, jeśli chcemy mieć piękne rzęsy. Na efekty poczekamy około 3-4 tygodni, więc nie jest to długi czas działania. Zwłaszcza że serum ma wystarczać nawet na pół roku i więcej.

GDZIE KUPIĆ?

Odżywkę do rzęs Lashcode możesz kupić na oficjalnej stronie – tam znajdziesz oryginalne produkty marki Lashcode w najlepszych cenach i zamówisz je online z szybką dostawą do domu.

CENA

Niektórzy mogą powiedzieć, że cena Lashcode Eyelash Serum jest nieco za wysoka. Ale prawda jest taka, że za jakość warto zapłacić więcej. Tutaj cena idzie w parze z dobrym składem i skutecznym działaniem. To się opłaca!

Plusy:

  • skuteczna pielęgnacja i nawilżanie
  • wydłuża, pogrubia i zagęszcza rzęsy
  • prosty sposób użycia
  • lekka formuła z dobrymi składnikami
  • nie ocieka do oczu po nałożeniu
  • na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać
  • to ładna odżywka do rzęs
  • także na przedłużane rzęsy

Minusy:

  • dostępność wyłącznie online