Odżywka do rzęs Idol Lash

CO TO?

Idol Lash to odżywka do rzęs, która zawiera wiele naturalnych składników. Pielęgnuje i kondycjonuje rzęsy. Produkt dba także o skórę wokół oczu i skórę powiek. Jeżeli chcesz mieć długie i gęste rzęsy, zastosuj co najmniej dwa opakowania odżywki do rzęs Idol Lash.

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE

Odżywka do rzęs Idol Lash posiada działanie odżywcze i nawilżające. Dodatkowo, produkt dba o skórę okolic oczu. Sprawia również, że ogólna kondycja rzęs polepsza się. Stają się mocniejsze, ładniejsze oraz bardziej odporne na wypadanie i uszkodzenia. Niestety, produkt nie przyciemnia koloru rzęs. Nie wpływa także na stopień skrętu rzęs. Odżywka do rzęs Idol Lash zbyt słabo oddziałuje na wzrost rzęs na długość i grubość.

Zmiany te pojawiają się dopiero wtedy, gdy zakończymy kurację z zastosowaniem drugiego opakowania odżywki do rzęs Idol Lash.

STOSOWANIE

Przed każdą aplikacją odżywki do rzęs Idol Lash należy wykonać bardzo dokładny demakijaż. Następnie trzeba osuszyć skórę powiek. Pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs. Po kilku sekundach płyn wchłania się, nie spływa do oczu i nie wywołuje podrażnień. Uważaj jedynie, aby produkt nie przedostał się do środka oczu. Wprawdzie nie wywołuje podrażnień, ale podczas aplikacji zawsze należy być ostrożnym.

GDZIE KUPIĆ

Idol Lash kupić można w sklepach internetowych. Jak większość odżywek do rzęs dostępna jest również w gabinetach kosmetycznych. Na pewno możecie dostać ją na różnych aukcjach internetowych. Wystarczy dobrze poszukać.

CENA

Odżywka do rzęs Idol Lash jest najtańsza w tym rankingu. Ucieszą się zwłaszcza dziewczyny, którym zależy na poprawieniu kondycji swoich rzęs. Zadowolone będą także te, które chcą w krótkim czasie osiągnąć ładniejsze, mocniejsze i zdrowsze rzęsy.

Plusy:

  • naturalny skład
  • cena
  • odżywia i nawilża rzęsy
  • pielęgnuje skórę wokół oczu
  • pielęgnuje i kondycjonuje rzęsy

Minusy:

  • nie przyciemnia koloru rzęs
  • nie podkręca rzęs
  • wzrost rzęs na długość i grubość jest niewielki