Odżywka do rzęs Latisse

CO TO?

Latisse jest jedną z najpopularniejszych odżywek do rzęs. Spośród innych produktów wyróżnia ją opakowanie. Jest to mała buteleczka o pojemności 3 ml. Sprawdź, czym jeszcze zaskoczy cię ten produkt.

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE

Odżywka do rzęs Latisse została opracowana przez ekspertów. Jej najważniejszym zadaniem jest wydłużenie i zwiększenie objętości rzęs. Co więcej, produkt ma działanie nawilżające i odżywcze. Wpływa również na zwiększenie stopnia skrętu rzęs. Kiedy pojawią się pierwsze efekty? Te zobaczysz już po trzech tygodniach. Dla podtrzymania rezultatów do końca kuracji odżywkę do rzęs Latisse stosuj dwa lub trzy razy w tygodniu.

W ten sposób twoje oczy będą zawsze piękne i zadbane.

STOSOWANIE

Do odżywki do rzęs Latisse dołączono zestaw pędzelków. Aplikatory dopasowane są do kształtu powiek. Ścięte pod kątem włosie ułatwia nakładanie płynu wzdłuż linii rzęs. Kropelkę produktu nanosi się na pędzelek. Następnie na brzegu powiek maluje się pojedynczą kreskę. Aplikacja wygląda zupełnie tak samo, jak blendowanie cieni do powiek. Osoby, które makijaż oczu robią codziennie, nie będą miały najmniejszych kłopotów z nakładaniem produktu. Odżywka do rzęs Latisse natychmiast wchłania się w skórę powiek. Mimo płynnej konsystencji nie spływa do oczu, nie pozostawia śladów i nie skleja rzęs. Pamiętaj, że nieprawidłowa aplikacja może spowodować chwilowy dyskomfort.

GDZIE KUPIĆ?

Latisse, jak większość odżywek do rzęs, dostępna jest w Internecie. W sieci znajdziesz także wiele opinii na temat składu tego produktu. Warto poczytać również wypowiedzi innych forumowiczek i blogerek.

CENA

Odżywka do rzęs Latisse kosztuje prawie dwa razy więcej niż produkt z pierwszego miejsca. Którą zatem wybierzesz?

Plusy:

  • wydłuża i zwiększa objętość
  • łatwy sposób aplikacji
  • podkręca rzęsy
  • nawilża i odżywia rzęsy
  • pierwsze efekty widoczne po około trzech tygodniach
  • szybko się wchłania w skórę powiek
  • opakowanie

Minusy:

  • wysoka cena