Odżywka do rzęs LiLash

CO TO?

LiLash to odżywka do rzęs, którą chętnie wybiorą dziewczyny dbające o swój wygląd. Produkt jest bezpieczny i całkowicie łagodny dla każdego rodzaju cery. Mieści się w 3 ml buteleczce, schowanej w kartonowym opakowaniu.

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE

Odżywka do rzęs LiLash jest łagodna dla oczu i skóry powiek. Nie zawiera sztucznych substancji i jest w pełni bezpieczna. Niestety, produkt nie zapewnia rewelacyjnego wydłużenia i pogrubienia rzęs. Długość i objętość rzęs nie zmieniają się diametralnie, a końcowy efekt kuracji nie zadowoli każdej z was. Odżywka do rzęs LiLash nie zmienia także koloru rzęs. Dlatego z maskarą niestety nie rozstaniesz się tak szybko. Czy wiesz, że odżywka do rzęs LiLash nie była testowana na zwierzętach?

Jeżeli jesteś ogromną miłośniczką przyrody, ta wiadomość na pewno cię ucieszy.

STOSOWANIE

Odżywkę do rzęs LiLash stosuje się tak samo jak eyeliner. Za pomocą pędzelka na brzegu powiek maluje się kreskę. Płyn natychmiast wchłania się, nie skleja rzęs i nie wywołuje podrażnień. Do wzmocnienia i odżywienia rzęs wystarczy niewielka ilość odżywki LiLash oraz pojedyncze pociągnięcie pędzelka. Nie ma potrzeby stosowania produktu częściej niż raz dziennie. Dlaczego? Nie przyspieszy to pojawienia się efektów; rzęsy nie staną się także dłuższe lub gęściejsze. Podczas kuracji zastosuj się do poleceń z ulotki dołączonej do opakowania produktu.

GDZIE KUPIĆ

Aukcje internetowe, gabinety kosmetyczne oraz sklepy z produktami kolorowymi i pielęgnacyjnymi. To miejsca, w których kupisz odżywkę do rzęs LiLash.

CENA

Odżywka do rzęs LiLash kosztuje nieco więcej od produktu opisanego na miejscu pierwszym. Niestety, cena nie jest dostosowana do jej jakości i tego, w jaki sposób działa. Producent nie przewiduje także rabatów i promocji.

Plusy:

  • szybka i prosta aplikacja
  • formuła łagodna dla oczu i skóry wokół nich
  • nie zawiera sztucznych substancji
  • nie testowano na zwierzętach

Minusy:

  • cena
  • niewielkie wydłużenie i pogrubienie rzęs
  • opakowanie
  • nie zmienia koloru rzęs